CBG konopný olej 5%

CBG konopný olej 5%
Fullspektrum 5% CBG olej je skvělá varianta, když chcete vyzkoušet něco nového. Přirozeně obsahuje další kanabionidy, terpeny i flavonoidy, které jsou pro konopí typické. Konopí je testováno na herbicidy a pesticidy.

 

CBG konopný olej 5% obsahuje konopný olej který:

  • zachovává normální hladinu glukózy v krvi
  • napomáhá přirozené imunitě
  • přispívá k normální činnosti svalů
  • podporuje normální činnost kloubů
  • působí příznivě na hladinu cholesterolu


Obsah: Konopný olej, Kanabigerol CBG 5% hmotnosti
Obsah CBG v jedné kapce: 2 mg CBG
Objem: 10 ml = cca 250 kapek
Uchovejte v chladu, temnu a suchu
Způsob užití: CBG konopný olej 5% si kápněte pod jazyk a nechte cca 1 minutu působit
CBG konopný olej 5% je doplněk stravy
Doporučené denní dávkování: 1 kapka denně
Nepřekračujte doporučené dávkování
Uchovejte mimo dosah dětí
CBG konopný olej 5% není náhradou pestré stravy

Skladem
Kód: 69
990 Kč –24 % 750 Kč
Kategorie: Konopné oleje
cbg
Akce
990 Kč –24 %

Užívání CBG konopného oleje je 100 % legální, bezpečné a není návykové. CBG nemá žádné psychoaktivní účinky.

Užíváme 1 kapku denně, kterou kápneme pod jazyk, necháme 1 minutu působit a spolkneme. Pokud je vám chuť oleje nepříjemná, můžete jej kápnout do jídla nebo pití. Dávkování je ovšem velmi individuální, doporučujeme tedy začít s doporučenou denní dávkou a postupně množství zvyšovat maximálně o 1 kapku týdně dle reakce těla. Pokud užíváte nějaké léky, poraďte se před užíváním CBG konopného oleje se svým lékařem. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

CBG neboli kanabigerol je vedle CBD a THC jedním z mnoha kanabinoidů přirozeně obsažených v rostlinách konopí. Tato látka má celou řadu pozitivních účinků na zdraví. CBG je intenzivně zkoumáno řadou vědců po celém světě.

Dle italské studie z roku 2015 CBG pomáhá proti střevním zánětlivým onemocněním a také potlačuje příznaky těchto nemocí.
CBG pomáhá proti bolesti, má podobný účinek jako léky typu Ibalgin a mohl by se tak do budoucna stát jejich šetrnější náhradou.
Extrakt CBG ulevuje od poškození těla cukrovkou, působí přímo v buňkách ledvin a sítnice a působí proti šedému zákalu.
Řada studií ukázala, že CBG potlačuje nádorové bujení. Významná je také schopnost CBG stimulovat chuť k jídlu, čehož se využívá při léčbě onkologických pacientů a pacientů s poruchami příjmu potravy.
CBG se ve studii z roku 2008 ukázal jako prostředek pro léčbu zeleného zákalu snížením vnitroočního tlaku.
Kanabigerol vykazuje schopnost zpomalit nadměrné množení kožních buněk a mohl by tak být bezpečným lékem proti lupénce bez závažných negativních vedlejších účinků.
CBG bylo také podrobeno výzkumu ohledně poruch močení a ukázalo se, že by mohlo pomáhat jak při neschopnosti se vymočit, tak při inkontinenci.
Anglická studie z roku 2005 říká, že CBG aktivují složky imunitního systému obnovující kostní tkáň, může se tak uplatnit při léčbě osteoporózy.

Zpět do obchodu